Dzieci znanych gwiazd

i

Autor: YouTube/screen

QUIZ

Czy rozpoznasz dzieci tych znanych gwiazd Hollywood? Rozwiaż nasz QUIZ. Tylko wzrokowcy zdobędą 10/10

2024-06-04 8:10

Wystarczy zmienić fryzurę, makijaż i założyć okulary, a niektórzy nie rozpoznaliby nas na ulicy. Czasem mamy jednak na tyle charakterystyczne, odziedziczone cechy twarzy, że bez problemu można by było rozszyfrować, kto jest naszym rodzicem. Zagadnij, kto jest rodzicem tych dwunastu osób na zdjęciach! To znane twarze z Hollywood. Przejdź nasz quiz i przekonaj się, jak dobrze znasz gwiazdy!

Czasem nawet niewielkie zmiany w wyglądzie potrafią całkowicie zmienić naszą percepcję. Wystarczy obciąć i przefarbować włosy, lekko odmienić makijaż i założyć okulary, a niektórzy z nas mogliby przechodzić niezauważeni na ulicy.

Niemniej jednak, istnieją pewne cechy twarzy, które są tak charakterystyczne, że nawet w najbardziej dyskretnych przebraniach trudno byłoby ukryć naszą tożsamość. Te unikatowe cechy, odziedziczone wprost po naszych rodzicach, mogą ujawnić naszą genealogię i to już po pierwszym spotkaniu.

Poniżej przedstawiamy dwanaście osób, które z pewnością nie mają problemu z rozpoznaniem. Twoim zadaniem jest zgadnąć, który z rodziców Hollywood jest odpowiedzialny za daną genetyczną cechę każdego z nich. Gotowy na wyzwanie? Rozwiąż nasz quiz!

Czy rozpoznasz dzieci tych znanych gwiazd Hollywood?

Pytanie 1 z 12
Czyja to córka?
Czyja to córka?
Noc Muzeów w Muzeum Okręgowym i MBWA w Lesznie
Listen on Spreaker.