Galeria

Aktorzy z Harrego Pottera, którzy zagrali ze sobą w innych filmach. Nie mieli różdżek i oryginalnych kostiumów [GALERIA]

2024-06-04 8:09

Wśród aktorów i aktorek, którzy wcielili się w bohaterów uniwersum Harrego Pottera, wielu miało okazję wcześniej, bądź też później (po zakończeniu serii) współpracować ze sobą po raz kolejny w innych produkcjach. Możemy zobaczyć ich razem na ekranie bez różdżek, oryginalnych kostiumów i w zupełnie innych sytuacjach. O jakich filmach mowa? Sprawdź w naszej galerii.

Wartość całkowitego dochodu ze wszystkich ośmiu filmowych części Harrego Pottera jest trudna do oszacowania. Jednak według różnych źródeł, dochód z biletów kinowych wszystkich filmów z serii może sięgać nawet 9 miliardów złotych.

Harry Potter to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych serii fantastycznych XXI wieku. Choć od premiery pierwszej części minęły 23 lata, uniwersum magicznego świata po dziś dzień zarabia niemałe pieniądze ( i to nie tylko z filmów), a platforma HBO planuje stworzyć remake ekranizacji powieści J.K. Rowling.

W serii zagrało wielu znakomitych i popularnych aktorów. Z kolei tym nieznanym, dla przykładu Danielowi Radliffe’owi – odtwórcy głównej roli czy Emmie Watson, przyniosła ona sławę, popularność i nowe angaże w innych produkcjach.

Co ciekawe, wśród aktorów i aktorek, którzy wcielili się w postacie z uniwersum Harrego Pottera, wielu miało szansę na ponowną współpracę po zakończeniu serii lub wcześniej, w innych produkcjach filmowych.

Widzimy ich razem na ekranie bez magicznych różdżek, oryginalnych kostiumów, w zupełnie innych kontekstach. O jakich produkcjach mowa? Sprawdź naszą galerię!

Noc Muzeów w Muzeum Okręgowym i MBWA w Lesznie