Mieszkanka Słupska przyjechała na badania do Bydgoszczy. Tę wizytę zapamięta na długo

i

Autor: pixabay, zdjęcie ilustracyjne

wokół nas

Mieszkanka Słupska przyjechała na badania do Bydgoszczy. Tę wizytę zapamięta na długo

2024-06-21 9:58

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy otrzymał list z podziękowaniami. Empatyczne zachowanie policjantów wobec mieszkanki Słupska, która przybyła do Bydgoszczy na badania, pozostanie w jej pamięci na długo.

W czerwcu bieżącego roku do komendy napłynęły podziękowania dla policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy. Sierżant sztabowy Mateusz Stefański, starszy sierżant Kamil Cieślicki oraz starszy sierżant Patryk Iwasyszyn zostali wezwani do pomocy podczas swojej służby w Bydgoszczy.

Mieszkanka Słupska przyjechała do miasta na specjalistyczne badania, które miały się odbyć o określonej godzinie, a czas był istotny. Spotkawszy patrol, poprosiła ich o pomoc.

Policjanci od razu zrozumieli powagę sytuacji i po prostu podwieźli kobietę do gabinetu tak, aby wszystko mogło odbyć się zgodnie z planem.

- Dzięki pomocy tym panom załatwiłam, co trzeba i jestem z tego powodu niezmiernie wdzięczna. Uniknęłam stresu związanego z ewentualnym spóźnieniem i jego skutkami. A w podróży byłam od godz. 3.45! - relacjonuje kobieta.

Jak wskazuje mieszkanka Słupska w liście przesłanym do komendy, ujęła ją „empatia i ludzka dobroć”.

- To zawsze jest bardzo miłe, gdy osoby, którym policjanci pomagają nawet w tak, jak się wydaje, zwykłych sprawach, dziękują policjantom, zadają sobie trud i opisują to czego doświadczyli. To bardzo miłe i motywujące – komentuje mł.insp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy KWP w Bydgoszczy.

QUIZ programy kulinarne - Czy pamiętacie te gwiazdy gotowania? Wszyscy ich oglądali!

Pytanie 1 z 10
O kim powstała popularna i śmieszna piosenka, która zdobyła miliony widzów na Youtube? Chodzi o znanego kucharza z internetu
CZ.MROCZEK:DO KOŃCA ROKU WZMOCNIMY ZAPORĘ NA GRANICY