W Bydgoszczy będziemy świętować biegusiem!  Jak zdobyć pakiety startowe na Bieg Niepodległości?

i

Autor: Robert Sawicki/UM Bydgoszcz

11 listopada

W Bydgoszczy będziemy świętować biegusiem! Jak zdobyć pakiety startowe (z prezentem!) na Bieg Niepodległości?

2023-09-28 14:51

Wiemy już, jak będzie wyglądał tegoroczny Bydgoski Bieg Niepodległości. Zapisy już ruszyły. Sprawdźcie, jak zdobyć jeden spośród 1,5 tys. pakietów startowych. Uwaga, zmiana trasy!

Biegacze nie mogą się doczekać 11 listopada. Jak co roku odbędzie się wtedy Bydgoski Bieg Niepodległościowy. Uwaga, będzie zmiana trasy! 

 -Tym razem 5-kilometrową trasę poprowadziliśmy zupełnie inaczej - start i metę zaplanowaliśmy na Stadionie Zawiszy - informują miejscy urzednicy. - Pobiegniemy ul. Gdańską do siedziby Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Tam zrobimy nawrót i zachodnią stroną ul. Gdańskiej wrócimy na metę - dodają.

To bieg rekreacyjny. Może wziąć w nim udział każdy, niezależnie od wieku, przygotowania fizycznego, umiejętności.

Bydgoski Bieg Niepodległościowy 2023: program

  • Pięciokilometrowy Bieg Niepodległości rozpocznie się 11 listopada o godz. 11 na Stadionie Zawiszy. Startujący w nim zawodnicy powinni się zjawić na płycie stadionu ok. godz. 10. 15. 
  • Przed biegiem głównym, o godz. 9, odbędą się Biegi Dla Dzieci. Mali biegacze z opiekunami wejdą na płytę stadionu o 8.45.
  • Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy od 8.

Bydgoski Bieg Niepodległościowy 2023: zapisy

Zapisy są otwarte i potrwają do 2 listopada. Im wcześniej się zapiszemy, tym lepiej. Pierwszych 1200 zarejestrowanych osób w pakiecie otrzyma pamiątkową biegową koszulkę techniczną. 300 ostatnich osób będzie mogło wykupić pakiet bez koszulki. Limit uczestników: 1500 osób.

Zapisy prowadzone są online.

Bydgoski Bieg Niepodległościowy 2023: opłaty

Dorośli za udział zapłacą 50 zł, dzieci - 11 zł.

Bydgoski Bieg Niepodległościowy 2023: nagrody

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal. Zwyciężczynie i zwycięzcy dostaną vouchery do sklepu sportowego – trzy pierwsze miejsca.

II Marsz Równości w Bydgoszczy