wokół nas

Tak się bawią nocami bydgoszczanie w centrum miasta. Czego się nie da wrzucić do Brdy, wręczają ukochanym [ZDJĘCIA]

2024-07-19 15:10

Bydgoscy strażnicy miejscy, którzy obserwują kamery miejskiego monitoringu, zwłaszcza w letnie noce nie narzekają na nudę. Ostatni weekend czerwca był jednak rekordowy jeśli chodzi o liczbę zaobserwowanych wybryków. Młodzi bydgoszczanie przechodzili samych siebie!

Mężczyźni wyrwali kwiaty z ulicznych donic, by oczarować ukochane

Ostatni weekend czerwca zaczął się od tego, że nocą 27 na 28 czerwca dwóch mężczyzn wyrwało kwiaty z ulicznych donic. Strażnicy obserwowali na monitorach romantyczne sceny, bo panowie postanowili wręczyć bukiety swoim sercowym wybrankom.

Ławka za ciężka? Zobaczmy, czy leżak utonie w Brdzie

Tej samej nocy grupa młodych ludzi bawiących się na nabrzeżu Brdy na Wyspie Młyńskiej postanowiła wrzucić do rzeki leżak, ponieważ przeszkadzał im w zabawie. Zwyczajnie, zajmował zbyt dużo miejsca. Nie tyle, trzeba przyznać, co stojąca nieopodal ławka, ale solidnej konstrukcji o żeliwnych nogach wrzucić do wody nie zdołali, choć próbowali, więc ostatecznie ofiarą padł właśnie lekki leżaczek.

Takie leżaki przydałyby im się w domu

Następnej nocy dwóch innych młodych mężczyzn zwróciło uwagę na inne, suche jeszcze leżaki. Żywili jednak do nich inne emocje niż poprzednicy - nie denerwowały ich, a wzbudziły ich zachwyt, dlatego zabrali je do domu. Nie wiedzieli, że każdy ich krok jest bacznie obserwowany przez operatora monitoringu miejskiego.

Wszystkie te przypadki zostały zgłoszone policji. Dowcipnisie zostali ukarani.

Akcja promująca adopcję psiaków w Bydgoszczy

W którym roku Fordon stał się częścią Bydgoszczy? Dlaczego ul. Długa ma taką nazwę? Rozwiąż QUIZ z historii miasta

Pytanie 1 z 12
W którym roku Fordon (osobne miasteczko) został przyłączony do Bydgoszczy?