pogoda na majówkę 2024

Taka będzie pogoda na majówkę. Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi, że to pewne!

2024-04-25 14:47

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział, że w drugiej połowie kwietnia pogoda da nam się we znaki i sprawdziło się: mamy, co mamy. Teraz zapowiada, jakiej aury powinniśmy się spodziewać w najbliższych dniach. Twierdzi, że niesprzyjające warunki będą utrzymywać się do nadchodzącej soboty. Na pytanie dziennikarza Super Expressu o majówkę 2024, Jackowski odpowiedział, że będzie słoneczna i bezchmurna. Zachęca do planowania urlopu, ale potem szykuje się kolejna zmiana.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada, co nas czeka w pogodzie w najbliższych dniach.

Przepowiednia pogodowa Jackowskiego sprawdziła się

- No przecież mówiłem, jak pytał mnie pan, jaka będzie pogoda na święta - tak rozpoczął rozmowę z naszym dziennikarzem Super Expressu Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. - Mówiłem, że po świętach czeka nas tygodniowe załamanie pogody, że będzie kapryśnie. Może padać mokry śnieg. Takie załamanie pogody, taki ostatni podryg zimy, powiew chłodu. Potem już będzie ciepło. Wiosna jest już od nas niedaleko. Zresztą jest u nas od długiego czasu. W lutym było tak ciepło, jak nigdy - dodaje.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada pogodę na majówkę

Faktycznie, przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego się sprawdziła. Ostatnio pogoda w całym kraju nie przypomina tej wiosennej. Jest zimno, pada deszcz, a miejscami nawet śnieg. Kiedy pożegnamy zimę na dobre?

Jaka będzie pogoda na majówkę 2024?

 

- W tę sobotę, 27 kwietnia to się skończy - zapewnił jasnowidz. - Następny tydzień, ten z majówką, będzie ładny. Taki ciepły, bez opadów. Chociaż jeden dzień nie będzie taki, jakbyśmy chcieli. Po majówce przyjdzie załamanie pogody na dwa, maksymalnie trzy dni, a potem już będzie ciepło - dodał.

O takiej przepowiedni na majowy weekend wszyscy marzą. Większość z nas będzie mogła rozpalić grilla i łapać pierwszą opaleniznę.

Wiosenny spacer po bydgoskim Ogrodzie Botanicznym UKW