wednesday

i

Autor: YouTube/screen

Skandal

Aktor z „Wednesday” usunięty z 2. sezonu serialu? Nie milkną komentarze po sex-aferze

2023-03-29 8:05

Nie milkną komentarze w sprawie ostatnich doniesień dotyczących aktora z serialu „Wednesday”. Percy Hynes White został oskarżony o molestowanie, choć jak dotąd doniesienia nie trafiły na drogę prawną. Fani jednak nie chcą już dłużej aktora w obsadzie. W sieci ruszyło kilka akcji, których celem jest usunięcie White’a z drugiego sezonu „Wednesday”.

W listopadzie ubiegłego roku na Netflixie pojawiła się nowa produkcja pt. Wednesday”. Opowiada ona historię jednej z głównych bohaterek kultowej „Rodziny Addamsów” z 1991. Nowy hit Netflixa autorstwa Tima Burtona przykuł uwagę widzów z całego świata. Użytkownicy platformy streamingowej pokochali rolę głównej bohaterki.

Szczególną sympatię – na początku – zyskał również bohater Tyler. Widzowie liczyli na to, że pomiędzy bohaterami dojdzie do romansu, dopóki - spoiler alert - nie okazało się, że jest on czarnym charakterem, a tytułowa Wednesday rozkłada go na łopatki i doprowadza do schwytania młodego mężczyzny.

Warto również zaznaczyć, że główna bohaterka flirtowała z drugim z bohaterów – Xavierem. I to właśnie on pozostał jedynym kandydatem na potencjalnego partnera Wednesday w drugim sezonie. Przynajmniej w teorii. W praktyce – widzowie nie wyobrażają sobie takiego scenariusza. Co więcej – próbują zrobić wszystko, by aktora wyrzucono z produkcji!

Mężczyzna z psem ugrzązł w polach podczas nielegalnego przekraczania granicy z Ukrainą

Jakiś czas temu na jaw wyszły pogłoski o tym, że aktor miał się dopuścić w przeszłości molestowania. Jak podaje Onet - z najnowszych doniesień wynika, że w wieku nastoletnim Percy Hynes White organizował imprezy, w których uczestniczyły osoby nieletnie. Tam również miało dojść do wykorzystania seksualnego. Część poszkodowanych dziewczyn miała być w wieku 13-16 lat.

Po ujawnieniu tych informacji serialowy Xavier zniknął z życia publicznego i nie skomentował sprawy. Skomentowali jednak fani „Wednesday” i wyrazili się jasno – nie chcą już dłużej White’a w serialu.

Widzowie zaczęli masowo używać w mediach społecznościowych hasztagu #cancelpercy, który – jak tłumaczy Onet - namawia do tzw. "anulowania" aktora. Dodatkowo w internecie wyciekły półnagie i kompletnie nagie zdjęcia skompromitowanego aktora, które miał on rzekomo wysyłać je niegdyś innym.

Na chwilę obecną platforma Netflix nie skomentowała sprawy. Nie pojawiły się również żadne oficjalne informacje na temat tego, czy aktor zostanie usunięty z obsady „Wednesday”.