Hala Targowa

Hala Targowa w Bydgoszczy. Jakie są tam nowe lokale? W jakich godzinach jest otwarta? Sprawdź wszystkie szczegóły! [ZDJĘCIA]

2024-06-02 17:40

W Hali Targowej na rogu ul. Podwale i Magdzińskiego od 4 sierpnia jest czynnych kilkanaście lokali z ciekawym menu. Zobaczcie, jak tłoczno było, kiedy drzwi wyremontowanej hali po raz pierwszy otworzyły się szeroko przed bydgoszczanami. Podajemy dokładne godziny otwarcia hali na co dzień oraz listę wszystkich nowych restauracji i barów.

Otwarcie Hali Targowej przekładano kilka razy, ale 4 sierpnia bydgoszczanie przekonali się, że było na co czekać. Tłumnie ruszyliście na podbój pierwszego bydgoskiego foodhallu, a my razem z wami. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Co się działo w Hali Targowej w sobotę, 5 sierpnia?

  • godz. 14.00-15.00 koncert Dominiki Majczak
  • godz. 15.30-17.30 wystąpią Aleksandra Kwiatkowska i Sara Kostętka
  • godz. 18.00-1.00 zagra dj Awraa

Co się działo w Hali Targowej w Bydgoszczy w niedzielę, 6 sierpnia?

  • godz. 12.00-13.45 występ Latin Jazz Band (saksofon)
  • godz. 14.00-16.45 koncert Ady Rychwalskiej
  • godz. 17.15 - 19.00 wystąpu Latin Jazz Band (kwintet z zespołem)

Jakie nowe lokale i restauracje są w Hali Targowej w Bydgoszczy?

Jak dotąd uruchomiono jedynie strefę gastronomiczną w wyremontowanej hali. Są tam: bar Fyrtel, Polskie Tango (stoisko z alkoholami), Pizza Corner, The Fry, Burger Park, Odd Dog, I Scream Gelato, Meraki Greek Street, Mexicali Taco Bar, Noto Ramen, Dim Sum, Papito Cuban Food, Pasta Miasta i Yaki Maki.

W strefie gier dostępnych będzie 19 automatów do gier o różnym stopniu trudności.

Co z handlem w bydgoskiej Hali Targowej? Wyjaśnia Michał Sztybel, wiceprezydent Bydgoszczy

Miasto kupiło halę za 5 mln. zł, 2,5 mln. zł wyłożyło na remont. Zarządza nią jednak prywatny operator, wybrany w konkursie.

- Zgodnie z umową i wskazaniami w konsultacjach społecznych w hali powinny być trzy funkcje: gastronomiczna, kulturalna i handlowa - informuje Michał Sztybel, wiceprezydent Bydgoszczy. - Będziemy wymagać, by docelowo były wszystkie i taką deklarację składa prywatny operator. Wypełnienie tego wpłynie na dalsze decyzje miasta co do działania hali. Dajemy operatorowi początkowy kredyt zaufania - dodaje.

Kto będzie chciał mieszkać za Halą Targową w Bydgoszczy?

Miasto jest też właścicielem terenu za halą od strony Placu Kościeleckich. Ma zostać sprzedany w przetargu. Zgodnie z dokumentami planistycznymi mogą tam być funkcje usługowo – mieszkaniowe.

Godziny otwarcia Hali Targowej w Bydgoszczy

  • Hala Targowa w Bydgoszczy jest czynna codziennie od godz. 12.
  • W tygodniu do godz. 23 (plus godzina baru).
  • W soboty i niedzielę do północy (plus godzina baru).
Driftu w szczytnym celu na bydgoskim Kartodromie