Jej podróż skończyła się na drzewie, ale ciekawsze jest to, jak ona się w ogóle zaczęła

i

Autor: KPP w Żninie

wypadek

Ta kierowczyni podróż skończyła na drzewie, ale ciekawsze jest to, jak ją w ogóle zaczęła

2024-06-26 8:48

26-latka miała wypadek na drodze wojewódzkiej 254 niedaleko Bydgoszczy. Nie powinno jej być ani na trasie, ani nawet w tym aucie!

Wyprawiała cuda na drodze wojewódzkiej 254 niedaleko Bydgoszczy. Skończyła na drzewie

Policjanci ze Żnina (woj. kujawsko-pomoskie) dowiedzieli się o wszystkim w sobotę, 22 czerwca o godz. 19. W Obórzni (gm. Łabiszyn) na drodze wojewódzkiej nr 254 doszło do wypadku.

- Kierująca samochodem audi A4 na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, uderzyła w znak drogowy, a następnie wjechała do przydrożnego rowu, gdzie uderzyła autem w drzewo. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 26-letnia mieszkanka gminy Łabiszyn miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Pobrano także od niej krew do badań laboratoryjnych na zawartość środków odurzających - informują policjanci z KPP w Żninie.

Kierowczynię karetka zabrała do szpitala. Ale nic jej się nie stało

Karetka zabrała ją na badania do szpitala w Żninie, ale po dokładnym badaniu było jasne, że nic jej się nie stało.

To jednak dopiero początek jej problemów. Kobieta nie ma prawa jazdy, a krótko po wypadku na miejsce przyjechała... właścicielka rozbitego audi, bliska osoba 26-latki. Powiedziała, że ta zabrała samochód sprzed domu bez jej wiedzy.

To oznacza, że kobieta sporo się będzie musiała natłumaczyć przed sądem.

- Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast do 5 lat za krótkotrwałe użycie pojazdu mechanicznego, co również jest przestępstwem. Odpowie także za kierowanie bez uprawnień i niedostosowanie prędkości do warunków ruchu co jest wykroczeniem - mówią policjanci.

Runmageddon w Bydgoszczy 2024. To rywalizacja dla prawdziwych twardzieli!

W którym roku Fordon stał się częścią Bydgoszczy? Dlaczego ul. Długa ma taką nazwę? Rozwiąż QUIZ z historii miasta

Pytanie 1 z 12
W którym roku Fordon (osobne miasteczko) został przyłączony do Bydgoszczy?