Joga w parku Kochanowskiego. Rusza kolejna edycja bezpłatnych zajęć wakacyjnych

i

Autor: pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Wydarzenia

Joga w parku Kochanowskiego. Rusza kolejna edycja bezpłatnych zajęć wakacyjnych

2024-07-14 10:02

Joga na trawie to cotygodniowy cykl bezpłatnych zajęć, które będą odbywać się w okresie wakacyjnym w parku im. Jana Kochanowskiego. To świetna okazja, aby zapoznać się z jogą i jej różnymi stylami. Miasto zaprasza wszystkich mieszkańców, zarówno młodszych, jak i starszych, do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. To już VI edycja wydarzenia.

Nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale również zwiększa koncentrację i odporność na stres. Regularna praktyka jogi dotlenia organizm i poprawia krążenie krwi. Korzyści z uprawiania jogi są liczne, warto je odkryć podczas wakacyjnych spotkań z jogą na trawie w Bydgoszczy.

Przez całe wakacje, raz w tygodniu, w parku im. Jana Kochanowskiego odbywać się będą darmowe zajęcia jogi na trawie. To doskonała okazja, by poznać różne style jogi pod okiem doświadczonych nauczycielek ze Stanu Harmonii.

Joga na trawie stała się stałym elementem letnich wydarzeń miejskich, promując jogę i zdrowy styl życia. Jest to już szósta edycja cyklu zajęć organizowanego przez Dorotę Priebe-Kubiak, nauczycielkę jogi i właścicielkę studia Stan Harmonii.

Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotni poranek (22.06) o godz. 10:00 w parku im. Jana Kochanowskiego przy Filharmonii Pomorskiej. Zajęcia będą prowadzone aż do 24 sierpnia.

CH czy H? Jak zapiszesz to słowa?

Pytanie 1 z 25
Jak zapiszesz to słowo?
Sekretne życie Eweliny Flinty. Ocean tajemnic…