Podczas rozmowy wyczuli od niego alkohol. Zataczał się hulajnogą przejeżdżając przez Szewce

i

Autor: pexels,pixabay/ zdjęcie ilustracyjne

wokół nas

Podczas rozmowy wyczuli od niego alkohol. Zataczał się hulajnogą przejeżdżając przez Szewce

2024-04-12 15:13

Radziejowscy policjanci zatrzymali 35-latka, jadącego hulajnogą. Podczas rozmowy wyczuli od niego alkohol. Mężczyzna był kompletnie pijany, miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu grzywna w kwocie 2 500 tysiąca złotych.

Kierowanie hulajnogą lub innym urządzeniem transportu osobistego pod wpływem alkoholu jest surowo zabronione! Przekonał się o tym 35-latek z Kujawsko-Pomorskiego, którzy przejeżdżał przez miejscowość Szewce.

Policjanci z Radziejowa zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę wieczorem, 10 kwietnia. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli od niego zapach alkoholu.

Badanie wykazało, że miał on ponad 2,6 promila alkoholu we krwi. Sprawa trafi do sądu, który rozpatrzy wniosek o ukaranie w związku z popełnionym wykroczeniem drogowym.

Policja przypomina, że za jazdę hulajnogą elektryczną po spożyciu alkoholu (w zakresie od 0,2 do 0,5 promila) grozi grzywna w wysokości 1000 złotych, natomiast za prowadzenie hulajnogi w stanie nietrzeźwości (powyżej 0,5 promila) kara finansowa może wynieść nawet 2500 złotych.

Aktorzy z Harrego Pottera, którzy zagrali ze sobą w innych filmach. Nie mieli różdżek i oryginalnych kostiumów

Zwyrodnialec skatował swoją 17-letnią partnerkę. Ciosy jak z MMA