Pomysł na dzień matki w Bydgoszczy. Możesz zabrać swoją mamę w niezwykłe miejsce

i

Autor: D. Piątkowski/materiały prasowe

Wydarzenia

Pomysł na Dzień Matki w Bydgoszczy. Możesz zabrać swoją mamę w niezwykłe miejsce

2024-05-21 8:29

Nadchodzący Dzień Matki to idealna okazja by wybrać się wraz z mamą na wyjątkowe wydarzenie w Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego. Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska przygotował koncert "Dla Ciebie Mamo" na 21 maja, a Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis zorganizuje "Koncert z okazji Dnia Matki" 26 maja. Bilety są dostępne w kasie filharmonii oraz online. Szczegóły poniżej.

W Dzień Matki (26 maja Filharmonia Pomorska zaprasza na koncert dedykowany wszystkim mamom. W programie koncertu zaplanowano przeboje muzyki operetkowej i musicalowej w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Capella Bydgostiensis. Podczas wieczoru zabrzmią najpiękniejsze przeboje z musicali i operetek, które na stałe zapisały się w historii muzyki i serc słuchaczy.

- Pozwólmy sobie na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i zatracić się w magicznej atmosferze poruszających melodii, m.in. Usta milczą, dusza śpiewa, Wielka sława to żart, Be Italian – informują organizatorzy.

Koncert zaplanowano 26 maja (niedziela) o godz. 17:00. Bilety do kupienia w kasie (czynna wtorek - piątek w godz. 14–18) oraz godzinę przed koncertem lub online.

„Dla Ciebie Mamo” - koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska

We wtorek, 21 maja w Filharmonii Pomorskiej im. I. J.  Paderewskiego w Bydgoszczy odbędzie się koncert „Dla Ciebie Mamo” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska. Koncert "Dla Ciebie Mamo" jest stałym punktem kalendarza koncertowego zespołu i ma charakter familijny - skierowany jest zarówno do dorosłych, jak i dzieci.

Na scenie zaprezentuje się 170 artystów - kapela, tancerze i chór z wszystkich grup wiekowych. Koncert będzie wypełniony folklorem z różnych regionów naszego kraju, lecz nie zabraknie repertuaru skierowanego do naszych mam. Wystąpi również kapela dziecięca, która zagra utwór "Janko Muzykant" w aranżacji Mateusza Szwankowskiego.

To już trzeci raz, kiedy Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska zaprezentuje się na scenie Filharmonii Pomorskiej z okazji Dnia Matki.

  • Miejsce: Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy
  • Data: 21.05 (wtorek)
  • Godzina: 18:00
15-latek pędził 145 km/h przez Pragę-Północ. Szaleńczy rajd zakończył na słupie