Dzień dziecka w JuraParku 2024. Do Solca Kujawskiego przyjadą klauni

i

Autor: JuraPark Solec Kujawski

Wydarzenia

Dzień dziecka w JuraParku 2024. Do Solca Kujawskiego przyjadą klauni

2024-05-22 19:52

Akrobatyka, iluzje i aktorstwo – w długi czerwcowy weekend, z okazji Dnia Dziecka, aż przez 4 dni najmłodsi mieszkańcy województwa będą mogli wziąć udział w Cyrkowych Dniach w JuraParku. Do Solca Kujawskiego przyjadą klauni i inne cyrkowe osobistości. Uczestnicy będą mogli podziwiać ich sztuczki, wziąć udział w kolorowych warsztatach i poszaleć w parku zabaw. Szczegóły poniżej.

W długi weekend: od 30 maja do 2 czerwca, w JuraParku w Solcu Kujawskim odbędą się Dni Cyrkowe. Poza wesołymi pokazami klaunów, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnorodnych konkursach i zabawach.

W programie są także warsztaty, podczas których dzieci będą uczyć się tworzyć fantazyjne figury z balonów, oraz zajęcia twórcze, mające rozbudzić ich kreatywność.

Podczas długiego weekendu dostępne będą wszystkie atrakcje, takie jak ścieżka dinozaurów i Muzeum Ziemi, gdzie najmłodsi mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą zgłębiać tajemnice prehistorii, oraz wystawa miniaturowych zamków „Polska w Miniaturze”, zapewniająca niezwykłą lekcję historii.

Po zwiedzaniu skorzystać można będzie z uroku Parku Zabaw, gdzie na uczestników zabawy czekać bęą karuzele i zjeżdżalnie. Na terenie obiektu będą też dostępne punkty gastronomiczne, oferujące m.in. pyszne lody.

Express Biedrzyckiej - Marek BELKA, gen. Mieczysław BIENIEK - WSTĘP