Na czym polega joga hormonalna? W Bydgoszczy opowie o tym Dorota Priebe-Kubiak, nauczycielka jogi

i

Autor: Pexels

wydarzenia

Na czym polega joga hormonalna? W Bydgoszczy opowie o tym Dorota Priebe-Kubiak, nauczycielka jogi

2024-07-15 14:54

W Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury spotkamy się z Dorotą Priebe-Kubiak, która opowie o jodze hormonalna (HYT). To praktyka asan, oddechu i kontroli energii, stworzona tak, aby kobieta czerpała z niej korzyści, nawet jeśli wcześniej wcale tego nie próbowała. Jest naturalną terapią, która pomaga zahamować proces spadku poziomu żeńskich hormonów oraz wznowić ich wytwarzanie. Nie zabraknie okazji do wspólnego ćwiczenia.

Dla kogo joga hormonalna?

11 lipca 2024 r. (czwartek) godz. 18 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury będzie okazja do poznania jogi hormonalnej. To wydarzenie dla kobiet, to im takie ćwiczenia mogą przynieść zdrowotne skutki. Bezpłatne spotkanie z Dorotą Priebe-Kubiak, która jogę hormonalną zna w teorii i praktyce, poprowadzi Alicja Dużyk. Warto zabrać maty i założyć wygodny strój.

Dorota Priebe-Kubiak to propagatorka jogi w Bydgoszczy

Dorota Priebe-Kubiak to nauczycielka jogi, praktyczka naturalnych terapii holistycznych, uzdrowicielka, kobieta, żona, mama. Stworzyła studio jogi i masażu Stanu Harmonii, organizuję „Jogę na trawie”, jest propagatorką jogi w Bydgoszczy. Wspiera kobiety. Permanentny rozwój to jej pasja, dlatego przez ponad 12 lat własnej praktyki uczyła się u wielu nauczycieli z kraju i ze świata w różnych nurtach jogi. Pasjonuje ją mnogość narzędzi, jakie oferuje nauka jogi do rozwoju świadomości, zachowania zdrowia i długowieczności. To miłośniczka zdrowego stylu życia.

Hulajnoga elektryczna zniknęła, a policjanci z Bydgoszczy szukają tego mężczyzny. Rozpoznajesz go?

W którym roku Fordon stał się częścią Bydgoszczy? Dlaczego ul. Długa ma taką nazwę? Rozwiąż QUIZ z historii miasta

Pytanie 1 z 12
W którym roku Fordon (osobne miasteczko) został przyłączony do Bydgoszczy?